На «Дарударе» мы дарим друг другу свои услуги и вещи, безвозмездно и бесплатно. Узнать больше
Подарено – Дар для многих
Детская мозаика
Два набора детской мозаики: мелкая и крупная.
Дата публикации: 30 jul 2013, 15:35
Україна (Ukraine), Запорожье
Личная встреча
Общая встреча
Общая посылка
Дар предназначен для многих
~Благодарности
Привіт :) була у вас у місті, тому даруночок у поштаря забрала особисто! дуже дуже дуже дякую за шикардецкій дар! мозаїка мені сподобалася і я впевнена, що вона сподобається моїм діткам. у запоріжжі ми були цілий день компанією, так шо всі по-черзі погралися мозаїкою. бо усі люди у душі — діти! :)) окреме величезне дякую тобі за внеплановий даруночок. я, чесно, не очікувала такої краси! Хочеться сидіти і самою гратися!!! діткам не дам :))))) дякую! ти чарівна людина!
ОП.
оп в сумы.