На «Дарударе» мы дарим друг другу свои услуги и вещи, безвозмездно и бесплатно. Узнать больше
Подарено – Дар для многих
Віддам в дар цибулини лілій! Вони не великого розміру, дітки! Кольоров не знаю які попадуться, буде сюрпризом!!! Дар для 2-3 людейКому ще не дарувала лілії! Вишлю поштою, коли буду мати можливість!(фото мої)
Дата публикации: 25 mar 2015, 16:10
Україна (Ukraine), Тлумач
Личная встреча
Самовывоз
Почта
Общая посылка
Дар предназначен для многих
~Благодарности
Галинко, отримала цибулинки, щиро вдячна Вам! Як тільки принесла їх з пошти, одразу ж посадила у горщичок та «напоїла» добре. Як тільки приїде моя молоденька господинька із змагань, — передам їй, щоб пересадила на клумбі біля нового будинку. Щиро сподіваємося, що навчимося вирощувати таку ж красу, як у Вас! Бажаємо Вам та Вашій гарній родині, перш за все, здоров'я та миру, кохання, достатку та сімейної злагоди! Ще раз — велика подяка від усієї нашої родини!
укрпошта
Всі витрати на Укрпошту компенсуємо.
УП с компенсацией
Хоть какую то, но желаю!!!
Хотя если общей посьілки нет то наверное пересьілка вілетит в копеечку((
если можно желаю одну луковичку УП.
буду тебе признательна.