На «Дарударе» мы дарим друг другу свои услуги и вещи, безвозмездно и бесплатно. Узнать больше
Подарено – Дар для многих
Різноманітні листівки. Є багато листівок від Egoїстів, також листівки з-за кордону та ті, які зробили в Україні. Всі листівки НЕпідписані. Також додаю до комплекту рецепти 2-х францзьких страв (на фр. мові), 1 міні-конверт для маленької листівки і конверт для подарунку грошей (на дн, весілля).
Дата публикации: 29 jan 2017, 23:40
Україна (Ukraine), Львов, Франківський, Коновальця (кінцева трамваю №2), З 16:00 по буднях
Самовывоз
Почта
Дар предназначен для многих
~Благодарности
Ірино, вчора у почтовій скриньці натрапила на Ваш лист і моїм радощам не було меж!) Які гарні всі листівки...) Я не помилилася у виборі) І дуже швидко знайшла їм практичне застосування! Теперь кілька з них красуються на стіні і виконують дві функції: прикрашають моє робоче місце і надихають мене))) А інші просто радуватимуть глаз хто-де: між сторінками книг, на полиці з грамотами) Кожна листівочка тепер має своє місце!) Іра, дуже Вам дякую!) Дякую за красивий дар і за його оперативну відправку без компенсації! Бажаю Вам всіх благ! Будьте щасливі)
Дуже цікаві Ваші листівки! Я небайдужа до стильної друкованої продукції з дизайнерської точки зору. Чи можна побажати листівки вибірково? Ті, які найбільше сподобалися.
Так, звісно. Які саме Ви бажаєте?